Тунелепрохідницький комплекс “Галина” дістався відмітки 700 метрів

Сьогодні вранці будівельники встановили 584-е кільце тунелю, тобто подолали відмітку 700 метрів від початку проходки правого тунелю. На сьогоднішній день тунелепрохідницький комплекс продовжує працювати у складних геологічних умовах. Нагадаємо, що згідно з проєктом прохідницький щит розпочав роботу з боку станції “Мостицька” та фінішує майже через 1,3 км біля станції “Сирець”. Зараз проводиться проходка так званого правого тунелю (з Виноградаря в центр).

5 Comments

 1. Володимир

  Чому давно новин немає, і чому не обновляєте проходку щита? З 1 березня прошло 12 днів, а значить за цей час він вже повинен пройти як мінімум 35-40 метрів. В чому діло? Люди не довольні, що будівництво на наземних ділянках зупинилось с грудня-січня, в чому діло? не уж то грошей немає?

 2. Ippolit

  Очень жаль, что вы не пишете о неудачах и проблемах. Хотелось бы знать насколько метро откладывается, какие проблемы это вызывают и.т.д. Следующая новость о том что тоннель ещё на 50 метров удлинился будет… уныла что ли? Сейчас стройка (кроме щита) встала.

 3. Kostyantyn

  Чому не понвлюються новини (з лютого) та галерея (з січня)? Поділіться станом робіт.

 4. Ярошенко Ольга

  Напишіть ,будь ласка , планові терміни завершення певних етапів. Наразі немає розуміння чи будівництво йде по плану, і чи буде запуск двох станцій в кінці 2021 року, як планувалось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *