Мер столиці Віталій Кличко перевірив хід будівництва метро на Виноградар

Будівництво метро на Виноградар перейшло в активну фазу. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання ЗМІ. Мер також показав відео з будівельного майданчика однієї з майбутніх станцій.

«Будівництво метро на Виноградар перейшло в активну фазу. Вчора я там був, перевіряв, що відбувається. Триває процес бетонування майбутніх стін перегону між станціями «Мостицька» та «Проспект Правди». Спочатку там вирили величезні котловани, де пролягатимуть колії метрополітену.  Також продовжується зведення вентиляційних шахт вздовж нових перегонів. А головне – будівельники почали останній етап підготовки тунеле-прохідницького  механізованого  комплексу.  З його допомогою за пів року мають прокласти тунелі від майбутньої станції «Мостицька» до станції «Сирець». Роботи з будівництва нових станцій та перегонів метро на Виноградар тривають на всіх майданчиках», – зазначив Віталій Кличко.

За його словами, представники «Київметробуду» запевнили, що у повному обсязі отримують фінансування від міста. І роблять все, щоб у грудні 2021 року дві нових станції метро на Виноградар були відкриті.

One Comment

  1. Vidshup

    Хм даже моститскую не откроют. До декабря 2021. А две станции точно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *